Értékesítési és Marketing Menedzser

A Barra Kommunikációs Intézetben a kommunikációs intelligencia mérésével és fejlesztésével, valamint kommunikációs tanácsadással, képzésekkel és coachinggal foglalkozunk. Célunk a letisztult, hatásos, pozitív üzleti kommunikációs kultúra kialakítása. Mi fejlesztettük ki a piacon egyedülálló CQ Teszt™-et is, amely a kommunikációs intelligencia és készségek mérésére szolgál. A teszt testreszabott fejlesztési megoldásaink alapja.

Csapatunkat most egy olyan fiatal, céltudatos Értékesítési és Marketing Menedzser kollégával szeretnénk erősíteni, akinek segítségével növelni tudjuk cégünk ismertségét, valamint bővíteni ügyfélkörünket is.

Mindenképp jelentkezz hozzánk, ha már van tapasztalatod közösségi médiás tartalomgyártásban, keresőfelületekre épülő marketingben és eladásban, és attól sem ijedsz meg, ha szemtől szemben kell meggyőznöd egy potenciális ügyfelet.

Az új kolléga feladatai:

·         az Intézet termékeinek széles körű megismertetése és értékesítése (online és időnként offline)

·         kreatív, nem szokványos marketing és sales megoldások kidolgozása,

·         közösségi média tartalmak előállítása

·         keresőfelületekre épülő marketing és értékesítési kampányok menedzselése

·         potenciális ügyfelek megkeresése, értékesítési lehetőségek feltárása és kiaknázása

Elvárásaink:

·         közösségi média tapasztalat (Facebook, Instagram, YouTube)

·         keresőfelületek (elsősorban Google) marketing célú használatának ismerete

·         kreatív, "out of the box" gondolkodásmód

·         igényes, precíz munkavégzés

·         nyitottság, együttműködés (munkádat egy külsős marketing tanácsadó, illetve egy belsős kreatív csapat támogatja)

·         legalább középszintű angol nyelvtudás

·         előnyt jelent a blogolás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         érdekes, változatos, izgalmas feladatok

·         önálló, fejlődési lehetőség és önmegvalósítás a munkádban

·         jó csapat, budai, extra munkakörnyezet

·         teraszos budai iroda, frekventált környéken (MOM Park)

·         teljesítményarányos javadalmazás

Ha úgy érzed köztünk a helyed, jelentkezz hozzánk az alábbi email címen, önéletrajzod és jövedelem-igényed megjelölésével: info@barra.hu